



1 519,20 ₴
Захисна сорочка з довгими рукавами, виготовлена з високоякісних матеріалів. М'який і еластичний, він ідеально підходить для щільної посадки. Ідеально підходить для дайвінгу, снорклінгу, серфінгу та інших водних видів спорту. Захищає від стирання спортивним інвентарем і забезпечує захист от сонця 50+ від шкідливих ультрафіолетових променів .
Якісний матеріал щільністю 190 г/м2 забезпечує захист SPF 50 від УФ-випромінювання поза водою або під час плавання на поверхні. У воді високоеластичний матеріал формує форму для легкого плавання й захищає від натирання від спортивного інвентарю, а також від укусів холоднечі та інших подразників. Ідеально підходить для дайвінгу, снорклінгу, серфінгу та інших водних видів спорту. Rash Guard складається з 92% нейлону та 8% спандексу. Всі шви прошиті плоским замком для додаткового комфорту. В автономному режимі захист від висипки зручний за температури води 80° F (26 °C). Може також використовуватися як нашарування під костюмом для експонування для додаткового тепла та для полегшення ковзання костюмом для експонування.
Для використання під час будь-яких водних видів спорту, як-от підводне плавання, дайвінг, серфінг, серфінг і багато іншого! Rash Guard Cressi з довгим рукавом виготовлений з еластичного нейлонового матеріалу, який прилипає до шкіри та зберігає тепло тіла. У воді високоеластичний матеріал забезпечує максимальну гнучкість і захищає від тертя спортивним інвентарем, а також від укусів медуз та інших подразників. Всі шви прошиті плоскими замками для комфорту та довговічності. Рашгард також чудово підходить для надягання під гідрокостюми, додаючи тепла та полегшуючи надягання костюма.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marlin |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мокрий |
| Вид виробу | Штани |
| Призначення | Підводне полювання |
| Категорії | Для чоловіків |