Продавець OMERS магазин підводного та туристичного спорядження розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
224 відгуків
Магазин працює он-лайн та відправляє замовлення Новою поштою
OMERS магазин підводного та туристичного спорядження
Контакти
OMERS магазин підводного та туристичного спорядженняМагазин спорядження OMERS
пр. Гагаріна, 56 (склад), Видача відбувається за домовленістю, Харків, Україна
+380 (67) 688-00-99
Viber
+380 (63) 595-00-17
Viber
+380 (67) 688-00-99
+380 (63) 595-00-17

ГІДРОКОСТЮМ — як вибрати?

ГІДРОКОСТЮМ — як вибрати?

ГІДРОКОСТЮМ як вибрати? Щоб зрозуміти який гідрокостюм потрібен, потрібно визначитися з завданням.
Поговоримо коротко про види гідрокостюмів та їх призначенням:
1. мокрі гідрокостюм з відкритою порою класика для підводного полювання
2. мокрий гідрокостюм дубльований нейлоном або плюшем з внутрішньої сторони застосовується в дайвінгу з зануренням з балонами, так само застосовується в підводному полюванні. Даний вид гідрокостюма менше тепла ніж з відкритою порою.
3. декомпрессионые костюми використовуються як дайверами, так і підводними мисливцями, вони більш жорсткі, ніж відкрита пора і вода вже всередину костюма не потрапляє
4. костюми сухі одні з найбільш дорогих костюмів, використовуються водолазами, даний вид костюма нагадує скафандр і не зручний для підводного полювання.
5. мокрі гирокостюмы в товщині 3мм короткі (до коліна) і довгі монокостюмы використовуються в серфінгу.
6. голі гідрокостюми використовується для підводного полювання, особливо в холодну пору, всередині відкрита пора

Вибір костюма для підводного полювання.
Перед тим як купувати гідрокостюм потрібно зрозуміти, з якою періодичністю Ви будите пірнати, в якій воді (річка, море, океан), при якій температурі води. Від цих факторів буде залежати товщина, колір костюма для підводного полювання. Для різної температури води підходить різна товщина гідрокостюма, так наприклад, влітку не можна занурюватися в 9мм, можна отримати тепловий удар, і взимку у 3мм, можна замерзнути.
У середньому, існує узагальнена таблиця відносини товщини і температури води:
1. вода 19-28С гідрокостюм 3-5мм
2. вода 10-18С гідрокостюм 5-7мм
3. вода 3-7С гідрокостюм 7-9мм

Пару слів про кольорі. Камуфляжні гідрокостюми трохи дорожче, ніж чорні, але вони більш ефективні. Виходячи з того, де Ви найчастіше полюєте Ви вибираете забарвлення, яка Вам допоможе. Наприклад море або океан, це блакитний, колір хамелеона, сірувато-білий або зелений. Для річок частіше це коричневий, зелений, жовтий. Сама універсальна забарвлення це колір дна, сіруватий, наприклад Cressi Tracina.
Так само товщина гідрокостюма повинна підбиратися з урахуванням того, скільки часу Ви будите знаходиться у воді, так як відбувається велика втрата тепла, і другий фактор це на яку глибину Ви будите занурюватися. На глибині, особливо в річках дуже холодні джерела. Виходячи з цього вибирати гідрокостюм потрібно трохи товщі, ніж зазвичай.

При виборі гідрокостюми необхідно правильно підібрати розмір. У магазинах досвідчені продавці можуть Вам підібрати гідрокостюм з розмірним таблиця, після чого його можна приміряти, щоб переконатися, що він комфортно на Вас сидить. Гідрокостюм повинен бути як "друга шкіра", не повинен бути маленьким інакше складно буде дихати і Ви втомитеся швидше, і не повинен бути великим інакше Вам буде циркулювати вода і Ви замерзнете. Так само потрібно зазначити, що стандартний костюм для підводного полювання, це костюм з відкритою порою, дані костюми потрібно надягати на мильну або олійний розчин, при примірці в перший раз ніколи не надягайте костюм на виворіт. Всі гідрокостюми йдуть з довгими штанами чи укороченими і куркой, будь-який інший варіант не дасть Вам максимального захисту від проникнення до тіла води.

Що б вибрати гідрокостюм потрібно звертати увагу на еластичність неопрену, если мы не будем рассматривать неопрен Ямомото (признан самым теплым и качественным неопреном, во всех его марках), а просто поговорим о Шейк. Например гидрокостюмы фирмы Cressi более эластичны, чем гидрокостюмы фирмы Marlin. Если неопрен более эластичен он не так будет "дубеть" со временем и не будет сильно сковывать Ваши движения, особенно в больших толщинах. Нужно помнить еще об одном факторе, чем жоще неопрен, тем меньше он усаживается, если Вам нужен костюм для промысла и на длительное время, то нужно выбирать более жесткий костюм, по комфорту он будет хуже.
Голі костюми дуже популярні, так як вони позбавлені опору тканини (нейлону) при русі, як шкіра дельфіна. Але такі костюми дуже ніжні до механічних пошкоджень,а особливо при річковий полюванні очеретом.

Виходячи з усього, костюми для підводного полювання це гідрокостюм з відкритою порою мокрого типу, достатньо еластичний для Ваших цілей.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner