Продавець OMERS магазин підводного та туристичного спорядження розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
224 відгуків
Магазин працює он-лайн та відправляє замовлення Новою поштою
OMERS магазин підводного та туристичного спорядження
Контакти
OMERS магазин підводного та туристичного спорядженняМагазин спорядження OMERS
пр. Гагаріна, 56 (склад), Видача відбувається за домовленістю, Харків, Україна
+380 (67) 688-00-99
Viber
+380 (63) 595-00-17
Viber
+380 (67) 688-00-99
+380 (63) 595-00-17

Інструкція по використанню рушниці PELENGAS 55 +

Інструкція по використанню рушниці PELENGAS 55 +

Інструкція

Увага! Підводне пневматичну рушницю Pelengas 55 + є виключно спортивним снарядом для активного відпочинку, який призначений для аматорської підводної риболовлі.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Заборонено будь-яке професійне, а також не цільове використання даного виробу. Pelengas 55 + повинне використовуватися тільки повністю зануреним у воду. Спроби зарядки та експлуатації на повітрі приводять до поломок вироби. Технічні характеристики "Pelengas 55 +".

1. Позитивна плавучість без гарпуна.

2. Зручна рукоять, з великим заходом під вказівний палець. Також на неї нанесено спеціальне покриття від проковзування з гумової яскраво-помаранчевої накладкою з тильного боку, для зручності утримання. Усередині рукояті є герметична порожнину, підвищує загальну плавучість вироби, а також запобігає ефект холодної рукояті. Отвір у нижній частині рукоятки для можливості кріплення страхувального гумового кільця

3. Вбудоване в рукоятку кріплення котушки, дозволяє встановлювати і демонтувати її протягом хвилини в польових умовах (запатентовано).

4. Ресивер вироби виготовлений за технологією гідроформування з корозійностійкого алюмінієвого сплаву АМГ, з наступним покриттям, стійким до механічних і хімічних впливів.

5. Стовбур з внутрішнім діаметром 11,99 мм виконаний з нержавіючої сталі.

6. Виріб оснащений пневмовакуумной системою підвищення потужності, що зменшує віддачу і подброс за рахунок відсутності паразитної воли в стовбурі.

7. Комбінований поршень виготовлений з технічного полімеру методом лиття під тиском, в поєднанні зі сталевим цементованих зачепом, оснащений одним ущільнювальним кільцем, володіє видатними характеристиками (м'який спуск, безшумність роботи).

8. Демпфер поршня – механічний, поліуретановий. Забезпечує м'яку і безшумну роботу механізму.

9. Сталевий гарпун діаметром 7 мм довжиною і діаметром хвостовика взаємозамінний з безліччю серійно випускаються подібних конструкцій.

10. Змінна втулка виготовлена з високоміцної нержавіючої сталі методом лиття під тиском. Вона оснащена фірмовою захистом лина від порізів, розробленої та впровадженої у виробництво компанією Pelengas.

11. Спусковий гачок з нержавіючої сталі.

12. Зручний гак намотування лина в передній частині виробу має можливість повороту навколо осі під праву і ліву руку. (Необхідно стравити повітря з ресивера).

Опис:

1. Гайка надульника, що утримує вакуумну манжету в робочому положенні. Також служить направляючої ковзної втулки , в процесі зарядки і вильоту гарпуна.

2. Пневмовакуумная манжета, що запобігає попаданню води в стовбур, для підвищення потужності, точності, зменшення підкидання при вильоті гарпуна.

3. Надульник.

4. Поліуретановий демпфер поршня.

5. Гумове ущільнювальне кільце.

6. Перехідник (надульник-ресивер) оснащений гаком намотування лина, з можливістю провертання по осі. (Дана маніпуляція допустима лише при відсутності тиску в ресивері).

7. Гумове ущільнювальне кільце.

8. Поршень.

9. Ресивер.

10. Гвинт кріплення котушки.

11. Рукоятка.

12. Шток, що передає зусилля від спускового гачка на шептало.

13. Гайка герметичного введення.

14. Ущільнювальне кільце.

15. Різьбова втулка герметичного введення.

16 Ущільнювальне кільце.

17. Лінєскид.

18. Штифт кріплення линесброса.

19. Спусковий гачок.

20. Штифт кріплення спускового гачка.

21. Пружина постановки шепотіла на бойовий взвод.

22. Стовбур.

23. Шептало.

24. Штифт кріплення шепотіла в стовбурі, штифт кріплення задньої пробки, також утримує пружину клапана закачування в робочому положенні.

25. Пружина клапана закачування повітря в ресивер.

26. Мембрана клапана закачування.

27. Задня пробка.

28. Різьбова заглушка, що запобігає потраплянню бруду. Увага: на виріб, не укомплектоване деталлю 28, гарантія не поширюється.

29. Розжарений гарпун Таїті типу з розжареної ковзної втулкою.

 

Увага: Виробник залишає за собою право вносити будь-які зміни в конструкцію і комплектацію даного виробу. А також змінювати матеріали і (або) сплави на свій розсуд, без повідомлення про це споживача.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Категорично заборонена самостійна розбирання-складання виробу, внесення будь-яких змін у конструкцію, і (або) гарпунну оснастку. Порушення даного попередження тягне за собою зняття з гарантії. Остаточне рішення про дійсність порушення заборони залишається за виробником.

Комплектація:

1. Підводне рушницю пневматичну пневмовакуумное.

2. Гарпун в зборі.

3. Зарядна рукоятка.

4. Лінь гарпунний.

5. Насос.

6. Запасна пневмовакуумная манжета (тільки для комплектації виробу «пневмовакуумное»).

7. Інструкція.

8. Упаковка

Принцип роботи. Пневматична підводне рушницю "Pelengas 55 Plus" накачується стисненим повітрям на підприємстві-виробнику. Повітря, спочатку закачаний в ресивер, розширюється при кожному вильоті гарпуна, але не витрачається. Повітря, що міститься в ресівері (9) , закачується через вхідний клапан (26) за допомогою насоса. При зарядці гарпуна (31) поршень (8) рухається всередині стовбура (22), ще більше збільшуючи тиск до тих пір, поки не зачепиться грибком поршня за зуб шептала (23) . При натисканні на спусковий гачок (19) , шток (12) передає зусилля на шептало , звільняючи поршень. Розширюється стиснене повітря, штовхає поршень на довжину стовбура, викидаючи гарпун. Поршень зупиняється в кінці ствола, впираючись в поліуретановий демпфер (4), і готовий для перезарядки.

Увага: При вильоті гарпуна допустимо поява мастила перед пробкою утримує вакуумну манжету.

Зарядка.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Ніколи не заряджайте і не розряджайте Ваше підводне рушницю, перебуваючи не в воді. Пам'ятайте, що нерідко дальність польоту гарпуна під водою набагато більше прямий видимості (прозорості).

Ніколи не стріляйте при поганій видимості під водою або у напрямку до інших людей і стаціонарних об'єктів. Також ніколи не стріляйте з-під води у напрямку до повітрю і навпаки. Гарпун не може погасити швидкість у водному середовищі, і вилетівши з води на повітря, обірвати шнур (лінь), травмувати людей на суші, або різко повернутися назад, покалічивши мисливця. Порушення цих правил може призвести до поранення з каліцтвами і смерті.

1. Перед зарядкою огляньте гарпун, переконайтеся, що лінь надійно прив'язаний, не має потертостей і надривів.

2. Переконайтеся, що наконечник Вашого гарпуна надійно закріплений і не має пошкоджень (тріщин, відколів).

3. Вставте гарпун хвостовиком в отвір надульника, зафіксувавши його в поршні, (при використанні одно пелюсткового наконечника виставте її в зручне для вас положення).

4. Встановіть гарпун ковзної втулкою в надульнике,(пам'ятаєте що не дотримання цього пункту призведе до швидкого зносу і руйнування поршня.

5. Намотайте лин на лінєскид до відсутності провисання.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Перевіряйте зарядну рукоятку перед кожною полюванням. Якщо є якась тріщина, то її потрібно замінити. Застосування пошкодженої зарядної рукоятки може призвести до руйнування її гарпуном, що, в свою чергу, призведе до серйозної травми. Часте використання збільшує коефіцієнт зносу Вашої зарядної рукоятки.

6. Упріть рукоятку рушниці в зігнуту в стегні ногу, утримуючи однією рукою підводне рушницю за надульник, а другий, вільною рукою, за допомогою зарядної рукоятки, одягненою на вістря наконечника, втисніть гарпун у стовбур до упору, зберігаючи при цьому чітку співвісність гарпун – рушницю.

7. Не заряджайте рушницю погнутих або більш довгим гарпуном. Це небезпечно!

8. Акуратним, швидким рухом зніміть зарядну рукоятку з наконечника гарпуна. Не підставляйте руку на можливу лінію вогню, навіть якщо рушниця чітко встало на бойовий взвод.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Категорично заборонена будь-яка маніпуляція з гарпуном і наконечником у зарядженому стані. Рушницю вважається зарядженим, коли гарпун повністю втоплений в стовбур. Це може привести до мимовільного пострілу.

9. Під час перебування під водою з зарядженою рушницею, тримаючи вказівний палець за спусковим гачком.

10. При виявленні ясно-видимій цілі (риби), покладіть вказівний палець на спусковий гачок і зробіть постріл. Друга рука не повинна тримати рушницю або торкатися до нього. Це небезпечно! Можлива травма руки різко слетающим з линесброса шнуром, карабіном і т. д.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: При використанні під куркового линесброса часткове натискання спускового гачка, не спричинило за собою постріл, веде до блокування спускового механізму з подальшим самострілом, небезпечним каліцтвами і смертю. Догляд та технічне обслуговування.

1. Після кожного полювання, особливо після солоної води, негайно обполіскуйте Вашу рушницю і гарпун у чистої, прісної, проточній воді з подальшим просушуванням в сухому, прохолодному місці, далеко від сонячних променів і нагрівальних приладів.

2. Оглядайте після кожного полювання гарпунну оснастку на предмет тріщин, погнутостей, потертостей робочого лина.

3. Після кожного полювання виймайте вакуумну манжету (2), попередньо відкрутивши передню гайку надульника чорного кольору (1), встановлену в передній частині рушниці. Огляньте гумову вакуумну манжету на предмет розривів і потертостей, а також при необхідності видалити пісок та інші предмети, що потрапили в зону роботи вакуумної манжети. Зберіть даний вузол строго у відповідності з доданим малюнком.

4. При закручуванні різьбової частини гайки надульника заборонено використання яких-небудь механічних підсилювачів (плоскогубці, лещата і т. д.), і сторонніх предметів. Показником повністю затягнути гайки є відсутність зазору між надульником і гайкою утримує вакуумну манжету.

5. Перевірте цілісність зарядної рукоятки, при необхідності замініть її.

6. Пневматична рушниця має зберігатися у вертикальному положенні, надульником вниз для підтримки поршня постійно змазаним. Припустимо невелику поява мастила в кінці ствола.

7. При періодичності експлуатації кожні 6-7 днів, і кількість пострілів 10-15 за одне полювання. Замінюйте масло знаходиться всередині ресивера кожні 3-4месяца.

Увага: Допускається до експлуатації тільки масло АТF (для автоматичних коробок передач). Будь-які інші мастильні матеріали заборонені.

Порядок заміни масла в ресивері.

1. Встановіть виріб задній пробкою донизу на 5-10хв., щоб масло знаходяться всередині ресивера скло до клапана закачування.

2. Утримуючи підводне рушницю у вертикальному положенні, за допомогою відповідного тупого предмета, натиснувши на мембрану клапана, «стравите» утворилася в процесі експлуатації водно-масляну емульсію. Будьте обережні, можливо розбризкування. При цьому відбудеться часткове падіння робочого тиску.

3. Наберіть в штатний насос 1/3 об'єму масла АТF (прямо з ємності, втягуючи рідина, поршнем насоса, не розбираючи його при цьому).

4. Закрутіть насос в різьбу клапана, утримуючи виріб за ресивер надульником вгору.

5. Переверніть виріб насосом вгору, зробіть закачування. При цьому масло надійде в ресивер.

6. Заміривши зусилля на підлогових вагах, закачайте штатним насосом до 22-23кг. Закачування рушниці стисненим повітрям.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Не завантажуйте Вашу рушницю вище максимальних значень. Підвищений тиск може викликати вибух, який викличе серйозні травми або смерть.

Увага: При вивантаженні стисненого повітря, заборонено використання яких-небудь механічних пристосувань (перехідників, компресорів, балонів і т. д.). Порушення даного попередження може призвести до травм із смертельним результатом.

Допускається до закачування тільки атмосферне повітря. Будь-які інші гази, у будь-якій пропорції заборонені до застосування. Можливий розрив ресівера, тягне за собою каліцтва.

1. При закачуванні використовуйте тільки ручний насос, що поставляється в комплекті, і не перевищуйте максимального робочого тиску.

2. Для перевірки робочого тиску Вашого рушниці використовуйте домашні підлогові ваги:

а) у закаченное повітрям рушницю, вставте гарпун (попередньо відкрутивши з нього наконечник), не заряджаючи його;

б) встановіть центр підлогових ваг будь-якої жорсткий, але в той же час не слизький предмет (наприклад, книга в жорсткій палітурці). Упріть гарпун різьбовий частиною ваги і натисніть зверху на рушницю, утримуючи її двома руками за ресивер і рукоять. Всі дії виконуйте, утримуючи підводне рушницю строго вертикально, з максимальною обережністю. Не допускайте перекосів, щоб уникнути зісковзування гарпуна з ваг; в) введіть гарпун в ресивер, на 3-5 див. Отримані дані на табло ваг і є зусилля закачування Вашого рушниці у кг. Оптимально 20-23 кг, що відповідає 250-300 робочих циклів насоса.

Зменшення тиску стисненого повітря в ресивері рушниці.

1. Викрутіть задню пластикову заглушку (28), злегка натисніть на мембрану клапана, використовуючи тупий предмет циліндричної форми.

2. Стравите повітря до необхідного тиску.

3. У разі залипання мембрани клапана, налийте в отвір кілька крапель олії для відновлення працездатності клапана.

Гарантія:

Гарантійний термін зберігання 12 місяців з дати виготовлення.

Підприємство виробник гарантує працездатність рушниці протягом 12 місяців з дня продажу його магазином – за умови його реалізації в межах гарантійного строку зберігання при дотриманні споживачем умов експлуатації описаних у цьому посібнику. У гарантійний строк входять 12 місяців гарантійного зберігання до дня продажу і 12 місяців експлуатації. Без керівництва з експлуатації) з відміткою магазину про продаж , претензії на якість рушниці не приймаються . Термін служби рушниці не менше трьох років. У разі відсутності в гарантійному листі відмітку про продаж, гарантійний строк обчислюється з дати виготовлення.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner