Продавець OMERS магазин підводного та туристичного спорядження розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
223 відгуків
Магазин працює он-лайн та відправляє замовлення Новою поштою
OMERS магазин підводного та туристичного спорядження
Контакти
OMERS магазин підводного та туристичного спорядженняМагазин спорядження OMERS
пр. Гагаріна, 56 (склад), Видача відбувається за домовленістю, Харків, Україна
+380 (67) 688-00-99
Viber
+380 (63) 595-00-17
Viber
+380 (67) 688-00-99
+380 (63) 595-00-17

Газові балони для туристичних пальників. Види і відмінності

Газові балони для туристичних пальників. Види і відмінності

 Одноразові балони з газом, різьбові балончики і прокалываемые застосовуються з різного роду багатоцільовими пальниками та іншої побутової газовою апаратурою (пальники, плити, плитки, паяльні лампи, освітлювальне обладнання, обігрівачі тощо). Область застосування досить широка: загальний нагрівання, м'яка і тверда пайка. Час безперервного горіння коливається в межах 3-5 годин, в залежності від інтенсивності використання і навколишньої температури. З 1930 р. в туристичних цілях став використовуватися скраплений газ. На даний момент дуже багато виробників пальників, які випускають балончики з газом.

Види газових туристичних балонів, їх відмінності та особливості:

  • різьбовий балон (epi-gaz)
  • цанговий балон
  • прокалываемый балон
  • балон клапанного типу (easy click)

Різьбовий Балон. Його відмінність від інших у тому, що горілка на даний балон кріпитися за допомогою різьби, або пальник накручується на балон, або її шланг. Обсяг таких балонів різний: 110, 230, 450, 500 гр. Цанговий балон (штоковый, штуцерный). Дані балончики знайшли застосування в портативних переносних печах, мобільних кухнях, для пальників такі балони теж підходять, але з використанням перехідника. Недолік таких балонів в тому, що стінки у них тонше, ніж у різьбового і обсяг менше (220 гр), і якість газу гірше.

Балон Клапанного типу. Тільки Campingaz і Coleman з системами з'єднання Easy Clic® PLUS або Easy Clic®. На думку багатьох даний вид кріплення найбільш вигідний, так як виключає варіант протікання газу.

Балон Прокалываемый, Campingaz і Coleman.
Даний варіант не дуже зручний у поході, так як від'єднати від пальника його вже не вийде до повного використання. Такі балони гарні для газових паяльних ламп, пальників з використанням на дачі. Вага 190 гр, 320 гр. Такі виробники, як Campingaz і Coleman, Kovea виробляють балони і пальники, призначені тільки для роботи в парі, щоб виключити заменяемости. Так що при покупці пальника або балончика завжди уточнюйте даний момент.
Так само збираючись у похід, завжди купуйте балони з великим об'ємом, так як в мінусову температуру такі балони працюють краще, і дивіться, щоб суміш була універсальна. Не забувайте, що при мінусових температурах, перед використанням балон краще нагріти (потримати в спальнику).
Коли розраховуєте скільки Вам потрібно балонів на похід, потрібно пам'ятати, що стандартного балона 450гр. вистачає в середньому на 6 приготувань їжі і 2 рази нагріти на 1л води, виходячи з досвіду 1 балончика достатньо на 2 дні 3 людям.

Цангові балони. Найпопулярніші балони. Дані балони можна придбати майже скрізь, потрібно пам'ятати, що в літак і поїзд заборонено брати балони з газовою сумішшю.
Так само не бачитеся на варіант повторно заправленого балона, так як всі балони одноразові, при повторному використанні немає гарантії коректної роботи.
Існують балони на 5л і 8л вже з пальником, яка накручується на балон. Дані балони заправляються на заправках, але їх використання із-за об'єму можливо або на кемпінгу, або в дачних умовах.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner