Продавець OMERS магазин підводного та туристичного спорядження розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
224 відгуків
Магазин працює он-лайн та відправляє замовлення Новою поштою
OMERS магазин підводного та туристичного спорядження
Контакти
OMERS магазин підводного та туристичного спорядженняМагазин спорядження OMERS
пр. Гагаріна, 56 (склад), Видача відбувається за домовленістю, Харків, Україна
+380 (67) 688-00-99
Viber
+380 (63) 595-00-17
Viber
+380 (67) 688-00-99
+380 (63) 595-00-17

Коліматорний приціл - як вибрати і пристріляти?

Коліматорний приціл - як вибрати і пристріляти?

П'ять причин використовувати коліматорні приціли в полюванні

Ловля дичини відома своїми труднощами. Природа чуйно реагує на будь-який шум або сторонній запах, обдурити її практично неможливо. Шанси на успіх збільшуються, якщо ви знаєте особливості виду, його повадки, місця гніздування. При цьому не сподівайтеся, що тварини завжди перебувають на одному місці. Вони не відрізняються сталістю в поведінці. Тому полювання взимку, восени, навесні і влітку буде виглядати неоднаково.
Пристосування
Основним інструментом полювання, звичайно ж, стає рушницю. Спеціальні пристосування, такі як мушка, цілик, планка підвищують ефективність стрільби, роблячи її більш точною. Найвищі показники точності відзначені у прицілу коліматора, який дозволяє стріляти по рухомих об'єктах.
Переваги прицілу коліматора
 У стрільбі задіяні обидва ока. Поки праве око стежить за переміщається точкою, лівий оцінює ситуацію з тим, щоб постріл вийшов як можна більш точним.
 Швидкість прицілювання збільшується, що особливо важливо в умовах, що постійно змінюються (поведінка дичини часом передбачити неможливо, тому необхідно ловити момент тут і зараз).
Компактність. Невеликі габарити і можливість кріплення на будь-якій частині рушниці робить стрілянину максимально зручною, особливо для любителів активного полювання.

 Відсутність спеціальної підготовки. Для того щоб почати користуватися оптичним прицеливающим пристроєм, необхідно розбиратися у всіх тонкощах його роботи і відточувати мистецтво володіння ним на практиці. Пройде чимало часу, перш ніж ви станете справжнім професіоналом. З коллиматорным прицілом можна працювати вже після одноразового інструктажу.
Хороше освітлення мети. Особливо актуально для мисливців, люблячих вечірній час доби. З таким прицілом ви точно не промахнетеся!


Види коліматорних пристроїв


Відкритого типу. За рахунок тонкої оправи і розташування під кутом можливий одночасний вивід зображення мети і прицільної марки. Така конструкція передбачає хороший огляд, що позитивним чином впливає на точність стрільби.
Закритого типу. Використовується декілька лінз, що збільшує зображення, але при цьому втрачається чіткість. До того ж всі елементи колімації розташовані вздовж осі прицілювання, що сприяє затінення і відбивається на точності пострілу.

Як пристріляти коліматорний приціл

Сьогодні на ринку аксесуарів для мисливського озброєння з'явилася значна кількість прицілів, використовуваних для нарізної і гладкоствольної зброї. Особливу увагу серед цього розмаїття привертає так званий коліматорний приціл. Такі типи прицільних пристосувань, спочатку знайшли застосування бойової авіації, користуються все більшою популярністю у мисливців. Пристрілка прицілу коліматора має ряд особливостей.

Вам знадобиться
- мисливська зброя;
- коліматорний приціл;
- паперова мішень;
- лещата.
Інструкція

  1. Ознайомтеся з принципом дії та устроєм прицілу коліматора. Він являє собою оптичну систему, що складається з призми з маркою (кільце і точка), яка проектується на напівпрозоре скло. Мисливець спостерігає мета крізь скло; точка призначена для наведення зброї на нерухому ціль, а кільце дозволяє вибрати вірне випередження при стрільбі по рухомій мішені. Така конструкція дає стрілку можливість швидко брати правильне попередження і надійно вражати ціль.
  2. Приступаючи до пристрілці прицілу коліматора, майте на увазі, що найбільшу ефективність він має при стрільби дробом на дистанції від 35 до 45 м, а для точної рушничного стрільби на значні відстані таке прицільне пристосування може виявитися абсолютно непридатним. Пристрілка прицілу складається з двох технологічних операцій і включає установку прицілу на зброю і власне пристрілювання.
  3. Закріпіть основу кронштейна прицілу на зброю, звертаючи увагу на затяжку гвинтів і намагаючись забезпечити щільну установку. Щільність кріплення прицілу потрібно для усунення збивання пристрою при стрільбі і при знятті і установці прицілу у разі транспортування зброї.
  4. Встановивши приціл, закріпіть рушницю в лещата, обладнані м'якими обкладинками в області губок. Наведіть відкритий приціл в точку прицілювання, прикріплену на дистанції 100 м. як пристрелочной мішені використовуйте виготовлений з чорного паперу коло діаметром 50 мм.
  5. Тепер, дивлячись в коліматорний приціл, встановіть центр його марки на точку прицілювання. Використовуйте для такої установки маховики бічних і дистанційних поправок. Після цього кілька разів від'єднайте приціл і встановіть його знову, тим самим перевіривши відсутність збивання встановленого прицілу. Заключний етап включає в себе стрільбу і наступну за нею остаточну поправку розташування прицільної марки.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner