14,77 ₴/см
2016 року компанія Prime Line запустила у виробництво серію нових тяг для підводних арбалетів. Інновація цього продукту полягає в тому, що виробником були використані нові компоненти, які не використовуються раніше. Основною ідеєю створення латексних тяг яскравого кольору є безпека підводної рушниці та самого мисливця. У разі втрати арбалета завдяки яскравому кольору тяг його легко буде знайти. А тяг, що приваблює отруйний колір, на рушницю дасть підводному мисливцеві плавальному поблизу не переплутати мисливця з трофеєм.
Еластичність тяг Прайм Лайн колосальна. Вони здатні розтягуватися на понад 300%. У зв'язку з цим потужність вашої рушниці різко зростає.
Під час випробувань у мінусових температурах тяги Prime Line показали високі показники. За критичної температури води 3-4 градуси їхня потужність впала лише 5-7 відсотків. Ці тяги ідеально підійдуть для використання в зимову пору.
Еластичність тяг Прайм Лайн також дає змогу підводному мисливцеві комфортно заряджати свій арбалет. А постріл із м'якими тягами стає плавним і точним, завдяки чому рушниця не підкидає під час пострілу.
Для того, щоб захистити латекс від впливів ультрафіолету тяги закривають спеціальною оболонкою. З матеріалу не пропускає сонячних променів.
Під час виробництва тяг у внутрішній частині залишається отвір. Від його діаметра так само залежить потужність тяг. У тяг Прайм Лайн цей отвір становить не більш ніж 2 мм.
Тяги Прайм Лайн виготовляються тільки з якісного каучуку високої міцності. Завдяки цьому тяги зберігають високі характеристики на протягування всього терміну експлуатації.
Яскравий синій колір тяг забезпечить вашій ручці безпеку. У разі втрати рушниці ви без зусиль зможете знайти його навіть у досить каламутній воді. Завдяки такому кольору тяг у вас буде додатковий захист від підводних мисливців, що плавають поблизу. Оскільки в Росії в природних умовах рідко трапляються агресивні відтінки.
Тяга PRIMELINE мірна (Ф 12 мм, жовтогаряча, ціна за 1 см).
Особливості:
ПРЕИМУЩЕСТВА ТЯГ PRIME LINE:
- ефективність розтягування до 300%;
- не замерзають у крижаній воді;
- м'яке заряджання та постріл;
- захищені від сонячних променів;
- невеликий діаметр внутрішнього отвору;
- зроблені з якісного латексу;
— яскравий колір.
Потужність тяги залежить від двох чинників.
Дуже важливо пам'ятати, що є межі, встановлювані фірмою — виробником зброї. Адже для кожної рушниці є своє допустиме навантаження. І перевищувати її збільшенням допустимого діаметра тяг, або їх кількістю, не рекомендується. Це може в подальшому разі призвести до поступового руйнування деталей рушниці або ж до нечастого випадку. Так само не виключено вигинання гарпуна, у момент пострілу, що неминуче призведе до втрати потужності та відіб'ється на потраплянні в ціль. З цього випливає, що товщина тяг не відіграє дуже важливої ролі. Адже добре розтягнута, але меншого діаметра тяга, може бути ефективнішим, ніж трохи недосяжна, але з великим діаметром.
Якість сучасної латексної гуми, що випускається, дає змогу розтягнути тяги до 350-400%, але це скоротить термін їхньої експлуатації. Не дарма вважається оптимальним натягування втричі.
Тяги в бухтах можна використовувати з двома типами зачепа:
Зачіп типу Дайнема — як зробити?
Причини, чому багато "арбалетників" переходять на зачепи з дайнеми:
1. Підвищення точності стрільби.
2. Полегшення процесу заряджання довгих арбалетів. Упираючи арбалет у пояс або живіт, можна дотягнуться пальцями до дайнеми, підтягнути її однією рукою, а потім уже взятися зручним хватом за танки обома руками.
3. Можливість "погратися" з довжиною тяж за власним бажанням і заради підбору оптимальної довжини, що має певний діаметр для певної рушниці.
4. Запобігати дряпанню дула.
5. Дістава, порівнюючи з заводськими зачіпками.
Отже, цей спосіб "создання" дайнемівського зачепа підійде і для тих, хто буде займатися з кільцевими тягами, і для тих, хто совить поставити цей тип зачепа на стандартні парні тяги (заповітно обрізавши пластмасові обтискачі з різзю для стандартного жёлудя).
Обов'язкова умова для використання дайемового зачепа: добре оброблені (заокруглені) зачепи на гарпуні. Інакше, зачіп із дайнеми слугуватиме не довго.
Процес кроковання:
1. Кінці важко обробляємо в такий спосіб на наждаку:
Робиться це для того, щоб під час затягування вузла не з'явилася "спідниця", яка теретиметься об дуло під час пострілу, у такий спосіб гальмуватиме політ гарпуна. Це не так критично натяжках із малим діаметром (до 16 мм), але для важкої понад 18 мм у діаметрі дуже критично.
2. На цьому фото зображені інструменти , які нам знадобляться (пара круглогубців, тулс — спеціальне пристосування для проштовхування "желудей" в отвір тюжу), робаленовський дайнемівський зачіп і дайнема для вузлів
3. Берем дайемньомовський зачіп, вставляємо його в тулс, як показане на фото:
4. Заштовхуємо "жовтудь" зачіпу в отвір тюжа. Для полегшення цього процесу, "жовтудь" можна змастити силіконовою шпреєю або олією.
5. Тепер в'яжемо ось такий вузол:
6. Намотуємо кінці шнура на круглогубці:
7. Затягуємо вузол:
8. Обрізаємо кінці шнура. Маленькі кінчики підпалюють запальничкою, і коли вони розплавляться, розлющуємо їх запальничкою.
Основні | |
---|---|
Країна виробник | США |
Тип | Тяга |
Стан | Новий |
Користувальницькі характеристики | |
Латексна арбалетна тяга в бухтах | діаметр 16-17 мм |