Ліхтар для підводного полювання Magicshine MJ810B XM-L2 з фільтрами
Цей ліхтар буде чудовим помічником під водою, завдяки високому ступеню герметичності дає змогу ефективно використовувати його на глибині 100 м. Також ліхтар передбачає можливість кріплення на підводну рушницю, що неабияк збільшує ефективність полювання в нічну пору доби або в місцях недоступних сонячних променів.
Оновлення:
- Тепер на оновленому світлодіоді Cree XM-L2 (на 15-20% збільшено ККД, порівнюючи з XM-L). Витривалість понад 50 000 годин.
- Оновлений драйвер ліхтаря Magicshine MJ-810В New. У попередніх моделях іноді були випадки перегрівання ліхтаря у разі тривалого використання. Оновлена версія повністю надійна, і унеможливлює такі моменти
- Нова фірмова зарядка склянка від Magicshine. Швидко та якісно заряджає фірмові акумулятори, які входять до комплекту.
- Фірмові акумуляторні блоки (2x18650) так само повністю унеможливлюють ламання ліхтаря через використання незахищених або неякісних елементів живлення. розраховані на 500 зарядок.
- Індикація об'єму енергії акумулятора.
- Оновлена версія магнітного перемикача.
- Светодиод - Cree XM-L2
- Термін експлуатації світлодіода: 50 тис годин.
- Максимальна потужність — 1000 люменів
- Цифрове регулювання подавання енергії — підтримує постійну яскравість
- Режими — 3 режими яскравості
- Перемикання режимів здійснюється за допомогою магнітного кільця, яке фіксує кожен з режимів.
- У комплекті 2 фільтри: Жовтий і Матовий
- Елементи живлення: 2 х 18650 літій-іонний акумулятор
- Час заряджання: 3-4 години
- Захист від зворотної полярності, захист від неправильного встановлення батарей
- Відбивач — текстурований
- Загартоване скло з антивідблисковим покриттям, стійким до подряпин
- Дальність променя — 500 метрів
- Матеріал корпусу: 6061-T6 алюмінієвий сплав;
- Покриття корпусу — анодування III
- Водонепроникність за IP8 до глибини 100 м.
- Розміри, мм: 218 (довжина) x 55 (діаметр голови) x 27 (діаметр корпусу) x 33 (діаметр хвостовика)
- Вага: 309 г (без елементів живлення)
