11,75 ₴/см
Показати оптові ціниЛатексні арбалетні тяги в бухтах діаметр 18-20 мм Salvimar/ Тяга латексна Cat. C (ø18~20mm) — прозора в чорній оболонці
Тяги для арбалетів інакше, як їх ще називають важкоми, зроблені з високоякісної гуми з додаванням натурального каучуку, такі тяги для арбалетів будуть міцними та тугими на розтягнення що додасть арбалету гарної потужності та різкості пострілу
Тяги для арбалетів — дуже важливий елемент цього виду підводних ручок. У них величезне значення має еластичність, зносостійкість, коефіцієнт розтягнення й навіть просто зовнішній вигляд. Основна маса тяг робиться з натуральної латексної гуми. Це можна пояснити властивостями та перевагами використовуваного матеріалу перед іншими. Він має найбільшу пружність. Навіть у нинішній час неможливо знайти синтетичні еластомери, здатні зрівнятися за якістю та характеристиками з натуральною латексною гумою.
Потужність тяги залежить від двох чинників.
Дуже важливо пам'ятати, що є межі, встановлювані фірмою — виробником зброї. Адже для кожної рушниці є своє допустиме навантаження. І перевищувати її збільшенням допустимого діаметра тяг, або їх кількістю, не рекомендується. Це може в подальшому разі призвести до поступового руйнування деталей рушниці або ж до нечастого випадку. Так само не виключено вигинання гарпуна, у момент пострілу, що неминуче призведе до втрати потужності та відіб'ється на потраплянні в ціль. З цього випливає, що товщина тяг не відіграє дуже важливої ролі. Адже добре розтягнута, але меншого діаметра тяга, може бути ефективнішим, ніж трохи недосяжна, але з великим діаметром.
Якість сучасної латексної гуми, що випускається, дає змогу розтягнути тяги до 350-400%, але це скоротить термін їхньої експлуатації. Не дарма вважається оптимальним натяг утричі.
Тяги в бухтах можна використовувати з двома типами зачепа:
Зачіп типу Дайнема — як зробити?
Причини, чому багато "арбалетників" переходять на зачепи з дайнеми:
1. Підвищення точності стрільби.
2. Полегшення процесу заряджання довгих арбалетів. Упіруючи арбалет у пояс або живіт, можна дотягнуться пальцями до дайнеми, підтягнути її однією рукою, а потім уже взятися зручним хватом за танки обома руками.
3. Можливість "погратися" з довжиною м'ящ за власним бажанням і заради підбору оптимальної довжини тав'яжу певного діаметра для певної рушниці.
4. Запобігати дряпанню дула.
5. Дістава, порівнюючи з заводськими зачіпками.
Отже, цей спосіб "створення" дайнемівського зачепа підійде і для тих, хто буде займатися з кільцевими тягами, і для тих, хто совиче поставити цей тип зачепа на стандартні парні тяги (заповітно обрізавши пластмасові обтискання з різзю для різі стандартного жёлудя).
Обов'язкова умова для використання дайемового зачепа: добре оброблені (заокруглені) зачепи на гарпуні. Інакше, зачіп із дайнеми слугуватиме не довго.
Процес кроковання:
1. Кінці важко обробляємо в такий спосіб на наждаку:
Робиться це для того, щоб під час затягування вузла не з'явилася "спідниця", яка теретиметься об дуло під час пострілу, у такий спосіб гальмуватиме політ гарпуна. Це не так критично натяжках із малим діаметром (до 16 мм), але для важкої понад 18 мм у діаметрі дуже критично.
2. На цьому фото зображені інструменти , які нам знадобляться (пара круглогубців, тулс — спеціальне пристосування для проштовхування "желудей" в отвір тюжу), робаленовський дайнемівський зачіп і дайнема для вузлів
3. Берем дайемньомовський зачіп, вставляємо його в тулс, як показане на фото:
4. Заштовхуємо "жовтудь" зачіпу в отвір тюжа. Для полегшення цього процесу "жовтудь" можна змастити силіконовою шпреєю або олією.
5. Тепер в'яжемо ось такий вузол:
6. Намотуємо кінці шнура на круглогубці:
7. Затягуємо вузол:
8. Обрізаємо кінці шнура. Маленькі кінчики підпалюють запальничкою, і коли вони розплавляться, розлющуємо їх запальничкою.
Основні | |
---|---|
Виробник | Salvimar |
Тип | Тяга |
Країна виробник | Італія |
Користувацькі характеристики | |
Латексна арбалетна тяга в бухтах | діаметр 18-20 мм Salvimar |